Genel Kullanım Sözleşmesi

Site kullanımı ile ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartları, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin https://instasatis.com/ sitesi kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir.

- Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen https://instasatis.com/ sitesinden sipariş vermeyiniz ve ödeme yapmayınız. 

- Sitemiz üzerindeki servisleri kullanarak ve ödeme yaparak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

https://instasatis.com/ işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar.

- Değişiklikler sitede yayın tarihinde yürürlüğe girer.

- Site üzerinde verilen hizmetlerin tamamı ücretlidir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi kullanıcının site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi,
1.b. Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması,
1.c. Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi.
2.a. https://instasatis.com/ bu internet sitesi genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesinde tüm bilgi, https://instasatis.com/ markası ve diğer markalar, https://instasatis.com/ alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin veya mobil uygulamanın bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.
https://instasatis.com/'in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
2.b.https://instasatis.com/ ’a iletilen tüm eleştirilerin hakkı https://instasatis.com/ ’a aittir, istenildiği taktirde https://instasatis.com/ tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir.

SORUMLULUKLAR

3.a. https://instasatis.com/'i ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilebilir.
3.b. Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin https://instasatis.com/ uygulamasını kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.
3.c. https://instasatis.com/ yönetimi ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve https://instasatis.com/ tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden https://instasatis.com/ sorumlu tutulamaz.
3.d. Bu internet sitesi https://instasatis.com/ kontrolü altında olmayan başka internet sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir. https://instasatis.com/, bu sitelerin içeriklere veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
3.e. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.
3.h. Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen “Kullanım Sözleşmesi” sayfasını okuyunuz. Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle https://izlenme.net 'in uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. https://instasatis.com/'in, kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.

HİZMET SÜREKLİLİĞİ

4.a https://instasatis.com/taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. https://instasatis.com/'in her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır. Kullanıcı işbu hakkı kabul eder. https://instasatis.com/, herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta yada sms ile kullanıcılarına bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, https://instasatis.com/ de yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve https://instasatis.com/ sitesinin hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri https://instasatis.com/ sitesine ya da mobil uygulamasına göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın https://instasatis.com/ tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Vermiş olduğunuz siparişler servis sağlayıcıları ile paylaşılmaktadır. Ancak resmi devlet kurumları tarafından talep edilmesi halinde kayıtlar resmi devlet kurumu görevlilerine sunulabilir.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, siteye bakiye yükleyen müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde https://instasatis.com/ ve ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.
Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin https://instasatis.com/ ara yüzü üzerinden banka, shopier ödeme sistemleri ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Bizlere her zaman iletisim@instasatis.com  adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
https://instasatis.com/ adresli web sitemizden başarılı bir sipariş oluşturmanız sitemize e-posta adresinize ve telefon numaranıza duyurularımızı ulaştırma izni vermeniz anlamına gelmektedir.

GERİ ÖDEME POLİTİKASI

• Geri ödeme yapılmamaktadır.
• Çalıntı kredi kartı yada farklı yöntemler ile başkasının adına yapılan ödemelerden https://instasatis.com/ sorumlu değildir.
• Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.